TempoKoolitus
Projekti „Kindlalt tööellu!" nr 2014-2020.3.02.20-0269 raames on inimesel võimalus võtta vastu põnev väljakutse: alustada tasuta õpingutega, omandada elukutse ning asuda meelepärasele tööle. Projekti tegevused on suunatud eelkõige pikka aega tööturult eemal olnud inimestele.
Projekti sisu
Projekti raames viiakse ellu mittetöötavale ja mitteõppivale:
16–26-aastasele noorele tegevusi konkurentsivõime suurendamiseks ja tööle aitamiseks
vähemalt kuus kuud töötuna või mitteaktiivsena olnud inimesele tegevusi konkurentsivõime, sealhulgas digipädevuse suurendamiseks ja tööle aitamiseks
vanemale, kes ei ole vähemalt viimased 18 kuud töötanud ja on kuni 7-aastase lapsega kodus viibinud, tegevusi konkurentsivõime suurendamiseks ja tööle aitamiseks
Keskmiselt 6 kuud kestva õppe ajal pakutakse õppijatele erialast ettevalmistust, erialast keeleõpet (eesti keel), karjäärinõustamist, tööklubides arendatakse tööotsimise oskusi (Internet tööotsimise vahendina, CV ja motivatsioonikirja elektroonne koostamine). Koolituse läbimisel kõik osalejad saavad tunnistuse.
Põhirõhk antud õppes on ettevõtetes toimuval praktikal, mis võimaldab kinnistada teoreetilistes tundides õpitut ning omandada praktilisi oskusi ja töövõtteid. Õppijaid toetatakse praktikakoha leidmisel.
Õppeprogrammid
Projekt rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi toel.
Toetuse summa 242 880,02 eurot.

Projektis osalemine on tasuta.

Koolituse läbimisel kõik osalejad saavad tunnistuse.

Koolituste ja nõustamiste õppekeel on vene keel.

Kirjutage meile ja me võtame teiega ühendust!
Vajutades nupule «saadan», annate nõusoleku oma andmete töötlemiseks TempoKoolitus OÜ poolt.
Saatke kohe või tule kooli aadressil Punane 18c, Tallinn.

www.tempokoolitus.ee

Made on
Tilda